Aug 20th, 2010 | By | Category: Strateegiad

Tere!

Pokkeris on mitmeid erinevaid viise kuidas oma kaarte mängida. Ma räägiksin hetkel “small-ball” strateegiast. Seda saab väga hästi rakendada rahalauas mängides, kuna pimepanused ei tõuse. Olulisel kohal on enesekontroll ning hästi aitab kaasa ka vastaste tundmine.

Esiteks tuleks leida rahulik laud, kuna see ei sobi agressiivsete vastaste vastu mängimiseks. Summa millega mängulauda tulla võiks olla vähemalt sama palju kui kõige suuremal “stack” il. Siis on piisavalt mänguruumi.

Peamine selle mängustiili juures on endast teistele jätta maniakaalse mängija mulje. Pidevalt tõstes pimepanuseid ja flopist alati panustades.

Tundub hulljulge esmapilgul, kuid tegelikult ei riski te üldse suurte summadega. Peamine on positsioon, kui te kavatsete käes kaasa lüüa. Hilisel positsioonil on teil alati piisavalt eelinformatsiooni. Enne floppi te ei pea tegema suurt ületõstet, piisab neljakordsest tõstest. Nii vabanete viletsatest kaartidest lauas ja üldjuhul võib juba natuke arvata missugused käed teid “callisid”. Oletame, et teile vastasid kolm mängijat. Pimepanused olid 10/20. Te tõstsite panused enne floppi neljakordselt. Nüüd on pangas vähemalt 320. Kui teised on “chekkinud”, panustate uuesti neljakordse suure pimeda, ehk 80. Te panustate 1/4 pangast ja võimalused, et teised loobuvad oma kätest on keskmisest paremad- Te näitasite enne floopi tugevust ja ka peale seda. Ei ole tähtis kas flopp teile sobis või mitte. Juhul kui mõni vastane ka vastab teile või isegi tõstab üle, siis oleneb teie taskukaartidest-kui flopp sobis ideaalselt, saite mängija lõksu ja kui ei sobinud ja läks täiesti mööda, siis loobute ise. Peamine selle strateegia juures on kannatus ja kaine mõistus. Pidevalt tõstes ja panustades ajab vastasmängijad kas segadusse või mõnikord ka närvi ja nad hakkavad mänguvigu tegema. Selle peale te siin mängitegi. Eesmärk on lõks seada ja selle õnnestumisel on kasum suur. Ning ei ole tähtis oodata suuri ja tugevaid kaarte. Näiteks 4 ja 5 ühest mastist on samuti väga potentsiaalne käsi.

Edukat katsetamist ja kohtumiseni pokkerilauas.

Kristo

Comments are closed.