Sep 13th, 2012 | By | Category: Algajatele, Nõuanded, Online Pokker

Enne kui alustad pokkeriga, parim nõuanne mis mul on anda on see et kõigepealt tee ära kodutöö – õpi selgeks pokkeri reeglid, võimalikud kaardikombinatsioonid, külasta interneti pokkeri foorumeid, loe pokkeriteemalisi raamatuid ning vestle teiste pokkerimängijatega.

Seejärel proovi mängida pokkerit internetis, et kinnistada õpitut ning et saaksid kogemusi.

Ürita kasu lõigata kõikvõimalikest boonustest ning kampaaniatest kui alustad pokkerimängu väljavalitud pokkertoas. Peaaegu kõik pokkeritoad pakuvad boonused mängijatele kes lisavad raha oma kontole. Mõned pokkeritoad pakuvad rohkem, teised vähem.

Pane kõrvale teatud summa raha, mille oled valmis iga kuu kaotama kuni saad paremaks pokkerimängijaks. Võta seda kui investeeringut.

Mitte mingil juhul ära mängi tasuta laudade taga, seal hulgas freerolle – mängijad teavad et nad ei mängi seal enda rahaga ning nende mängustiil on väga erinev tõelistel rahalaudadel ning turniiridel osalejate omast.

Interneti pokkeritoas mängides, analüüsi teiste mängijate mängustiili pokkerilaua taga.

Algajana ära mängi liialt palju pokkerikäsi, mängi ainult tugevamaid.

Väikeste panuste juures mängides võid veeta terve õhtu kaotades mitte rohkem kui kinopiletite raha. See tähendab isegi kui alguses kaotad, on see raha kulunud meeldivalt veedetud õhtule.

Mängi panustega mis kajastavad su oskustaset, ära rutta tõstma panuseid enne kui sa ei suuda väiksemate panustega pidevalt plussi jääda.

Õpi millal on õige aeg kaardid maha panna, see on hea pokkerimängija jaoks üks vajalikemaist, samas üks raskeimaid oskusi.

Comments are closed.