Feb 9th, 2013 | By | Category: Algajatele, Edasijõudnutele, Nõuanded, Online Pokker

1. Mängi oma limiidi piires
Esimese asjane pead endale selgeks tegema, et kui tahad pokkermänguga raha teenida, pead mängima oma limiidi piires. On matemaatiliselt tõestatud, et väiksema pokkerikontoga mängijal on suurem võimalus minna pankrotti, kui sellel kellel on kontol rohkem raha. Muidugi sõltub see sellest millisel limiidil mängitakse, suurematel limiitidel on vaja et oleks kontol rohkem raha, kui väiksematel limiitel. Et ei oleks ohtu pankrotti minna peaks sul olema vähemalt nii palju raha kontol et sa ei peaks korraga mängu panema rohkem kui 5% oma kogu bankrollist, veel parem kui see protsent oleks 2 või 1 lähedal.

2. Ära jälgi oma pokkeri kontol olevat summat
Pokkerimängus on omad tõusud ja mõõnad. Tihtipeale on nii et teatud summa teenimiseks läheb aega palju rohkem kui selle sama summa kaotamiseks. Seepärast on targem oma bankrolli suurust võimalusel mitte jälgida, sest järjekordne mõõn võib sind rivist välja lüüa, näiteks üritad kaotatud raha kiiresti tagasi teenima ning teed läbimõtlemata panuseid mida sa muidu ei teeks. Seda kutsutakse ’tilt’iks.

3. Võta mängu tõsiselt
Kui mängid pokkerit raha peale, on iga mängusessioon, iga pokkerkäsi ning pank oluline. Iga väiksemgi viga maksab. Mida rohkem vigu sa teed, seda raskemaks osutub plussi jäämine. Seepärast on oluline et sind mängu ajal ei segataks, sest kui sa ei suuda keskenduda, hakkad tegema vigu. Samuti ära mängi pokkerit igavusest, mängi kui sa tahad pokkerit mängida või kui see on su töö. Kui sul on igav ning samuti ka käimasolev pokkerisessioon, võib juhtuda et hakkad tegema rumalaid panuseid et teha mängu natuke huvitavamaks.

4. Pane tähele oma inimlikke vajadusi
Inimene peab enda eest hoolisema, sest kui ta seda ei tee ei tunne ta end hästi, võib kergesti haigestuda ning ta ei mängi pokkerit nii hästi kui ta tegelikult oleks võimeline. Kui sa ei mängi pokkerit hästi, siis kaotad raha. Seepärast on oluline et sa saaksid piisavalt puhkust, ei oleks näljane ning et sul oleks arvuti taga mugav.

5. Oska õigel ajal lõpetada
Tilt on maailma number 1 põhjus miks mängijad pankrotti lähevad. Tavaliselt on selle põhjuseks kaotuste jada, kuid põhjusi võib olla erinevaid. Põhjus ei olegi oluline, tähtis on vaid see et sa saaksid aru kui sa ei mängi oma tavalist kindlat mängu. Järgmine samm on kiiresti mäng lõpetada, pokker ei kao kuhugi samal ajal kui sa võtad aja veidikeseks maha.

Comments are closed.